Om oss

Din boligstylist AS fusjonerte høsten 2019 med Deko Interiør AS og ble dermed en av Norges største bedrifter innen boligstyling.

Det er viktig for oss å være tydelige i vår innredningsstil og det skal ikke være noen tvil om at det er Din boligstylist som har innredet din bolig. Vi er lidenskapelig opptatt av å skape et «levende» hjem ved å tilpasse og nøye planlegge hvert eneste stylingprosjekt.

Vi utfører oppdrag i Drammen, Holmestrand, Lier, Asker, Bærum, Ringerike, Kongsberg, Øvre Eiker og Modum.

Siri Haust Daglig leder / Partner

siri.haust@dinboligstylist.no
928 22 474

Siri er utdannet interiørdesigner og har alltid hatt en stor lidenskap for interiør, styling og oppussing.
Hun er gründer av Din Boligstylist som hun startet i 2012 som et enkeltpersonsforetak.

Merete AnderssenInteriørstylist / Partner

merete@dinboligstylist.no
932 20 300

Merete er utdannet dekoratør og interiørkonsulent. Hun har 10 års erfaring som dekoratør og 15 års erfaring som interiørkonsulent/boligstylist.
Hun startet Deko Interiør AS i 2004 som høsten 2019 fusjonerte med Din Boligstylist AS.

Trine S. FunnesdalInteriørstylist

trine@dinboligstylist.no

Trine er utdannet interiørarkitekt fra Dublin. Har lang erfaring med salg, butikkutstillinger og som interiørkonsulent.

Caroline SyllingInteriørstylist

caroline@dinboligstylist.no

Caroline har 10 års erfaring fra interiørbransjen. Hun er utdannet interiørdesigner og har også en Bachelor i eiendomsmegling.

Camilla Jahren AndresenInteriørstylist

camilla@dinboligstylist.no

Camilla er utdannet interiørarkitekt fra England med master i tekstil. Hun har tidligere drevet enkeltmannsforetak som interiørkonsulent.

Vilma SlezeInteriørstylist 

vilma@dinboligstylist.no

Vilma er utdannet interiørstylist, og har også bakgrunn i hotell- og restaurantbransjen. Dette gjør at hun er både serviceinnstilt og løsningsorientert ovenfor kundene. 

Margarita PrzbylaInteriørstylist

margarita@dinboligstylist.no

Margarita er opprinnelig fra Polen og er hele teamets solstråle – alltid blid. Hun er utdannet regnskapsfører og interiørstylist.

Charlene Austad Berntsen Salgs- og markedssjef & interiørkonsulent
(permisjon)

post@dinboligkonsulent.no

Charlene har 3 årig interiørutdanning i tillegg til master i salg og markedsføring. Hun har jobbet som visual merchandiser i 10 år før hun ble boligstylist og interiørkonsulent. Charlene er kreativ, løsningsorientert og glad i å møte nye mennesker. Hun ser løsninger der andre ser begrensninger.

Hilde ElfvingInterørstylist

hilde@dinboligstylist.no

Hilde har lang fartstid i reklamebyrå, og har jobbet mesteparten av sin yrkesaktive karriere i denne bransjen. For et par år siden utdannet hun seg til interiørkonsulent hos Norsk Interiørskole. Hilde har hovedarbeidsområde i Drammen og Holmestrand

Christine RustestuenFagansvarlig interiørstylist og kreativ leder

christine@dinboligstylist.no

Christine er utdannet helsefagarbeider og pedagogisk medarbeider. Hun har de siste årene jobbet som pedagogisk leder, og har over 20 års erfaring med å jobbe med mennesker. Hun er influenser, og driver enkeltpersonsforetaket og Instagramkontoen interiorby_rustestuen.

Nathalie Eriksen Interiørstylist

nathalie@dinboligstylist.no

Nathalie er opprinnelig utdannet helsefagarbeider, og har hatt 15 år i helsevesenet før hun nå har byttet beite over til interiør og styling, som har vært en årelang interesse.

Silje Cath Moran Interiørkonsulent og prosjektleder DinBoligkonsulent.no

silje@dinboligstylist.no

Silje har over 20 års erfaring med kundeservice, da hun har jobbet som butikkleder i over 15 år. Hun har også erfaring som visual merchandiser, og har en stor interesse for interiør og elsker å hjelpe andre med å skape deres drømmehjem.

Anette IversenKundeservice- og bookingmedarbeider

anette@dinboligstylist.no

Anette har jobbet 17 år i Bik Bok, og de siste 5 år som regionsjef i gamle Buskerud fylke. Hun er utdannet visual merchandiser, og er utrolig dyktig innen både det visuelle, men også kundeservice.

Elisabeth DelgadoKontor- og bookingmedarbeider

elisabeth@dinboligstylist.no

Elisabeth er utdannet frisør og har over 30 års erfaring innen kundebehandling. Hun er også utdannet barne- og ungdomsarbeider.

Jelyka PedersenInteriørstylist

jelyka.pedersen@dinboligstylist.no

Jelyka har en bachelorgrad i markedsføring og har tidligere jobbet med markedsføringsstrategier av forskjellige boligprosjekter. Hun driver i dag også egen interiørkonto på Instagram: pedersen.home.

Julie ReiersrudInteriørstylist (permisjon)

Julie er utdannet visual mercandiser. Hun er en nøyaktig gjennomfører og utfører stylingene med øye for detaljer.