Om oss

Siri Haust Daglig leder/Partner DinBoligStylist AS

siri.haust@dinboligstylist.no
928 22 474

Siri er utdannet interiørdesigner og har alltid hatt en stor lidenskap for interiør, styling og oppussing. Hun er gründer av DinBoligStylist som hun startet i 2012 som et enkeltpersonsforetak. I dag teller firmaet 2 avdelinger og totalt 10 ansatte.

Siri har skrevet faste innlegg for Boligmani.no og for Eiendomsmegler.no og har i tillegg hatt tre reportasjer i Dagbladet i forbindelse med bolig- og salgsreportasjer.

Heidi MichalsenDaglig leder/Partner DinBoligStylist Bærum AS

heidi@dinboligstylist.no
905 41 036

Heidi har alltid hatt en genuin interesse for interiør og design. Hun er detaljorientert i sine stylinger og er vant til å takle både store og små prosjekter.

Hun er også fast interiørskribent for LIVEIN Asker og har faste sider om boligstyling i magasinet. Hun har erfaring som stylist fra TV2 sin serie »Fjellflørt»  og er fra våren 2019 også med på TV3 som boligstylist i « Klar,ferdig,solgt!».

Vilma SlezeInteriørstylist Buskerud og Vestfold

vilma@dinboligstylist.no

Vilma er utdannet interiørstylist, og har også bakgrunn i hotell- og restaurantbransjen. Dette gjør at hun er både serviceinnstilt og løsningsorientert ovenfor kundene. 

Henrikke Skryseth SvendsenInteriørstylist Buskerud og Vestfold

henrikke@dinboligstylist.no

Henrikke er utdannet interiørdesigner.
Hun har erfaring fra interiørbutikk og er detaljert og dyktig stylist.

Caroline SyllingInteriørstylist Buskerud og Vestfold

caroline@dinboligstylist.no

Caroline har 10 års erfaring fra interiørbransjen. Hun er utdannet interiørdesigner og har også en Bachelor i eiendomsmegling.

Margarita PrzybylaInteriørstylist Buskerud og Vestfold

margarita@dinboligstylist.no

Margarita er opprinnelig fra Polen og er hele teamets solstråle – alltid blid. Hun er utdannet regnskapsfører og interiørstylist.

Julie ReiersrudInteriørstylist Buskerud og Vestfold

julie@dinboligstylist.no

Julie er utdannet visual mercandiser. Hun er en nøyaktig gjennomfører og utfører stylingene med øye for detaljer. 

Elise EriksenInteriørstylist Buskerud og Vestfold

elise@dinboligstylist.no

Thomas AppelSjåfør og lageransvarlig Buskerud og Vestfold

Thomas er en handyman til fingerspissene. Alt kan fikses! Han reparerer og ordner det meste

Tommy SutherlandSjåfør og maler Oslo og Akershus

Tommy er også maler og kan bistå ved både store og små maleroppdrag. Ta kontakt for et uforpliktende tilbud.

Steffen SutherlandSjåfør og tømrer Oslo og Akershus

Steffen er en blid og omgjengelig alt-mulig-mann som kan bistå ved små og større snekkeroppdrag.